אודות המפלצת

בני גלזר - מפלצת ראשית

 

אחרי שנים רבות כמנהל, מוביל עסקי ויועץ עסקי ושיווקי הקמתי את Wix Monster כבית לעסקים שמעונינים באתר אינטרנט על בסיס מערכת וויקס.

 

בחרתי בוויקס כמעט במקרה, אך התאהבתי בה ממבט ראשון. החופש העיצובי, נוחות וידידותיות המערכת מאפשרים, בעיני, קשת של פתרונות עבור בעלי האתרים ועבורנו בשלב בניית המערכת.

לאורך השנים השקעתי רבות בלימוד המערכת, השתלמויות רבות של וויקס ומבחר גדול של הסמכות. זכיתי לקחת חלק בקורס ייחודי של וויקס ישראל ל-8 בוני אתרים שבמשך 3 חודשים קיבלנו ידע והתמקצעות עמוקה במערכת מעובדי החברה.

גם כיום אני משקיע רבות בלימוד יכולות חדשות של המערכת, עם השקת וויקס קוד (Wix Code) השקעתי רבות בלימוד היכולות, כתיבת קוד ב javascript והפיכת אתרי וויקס למערכות ללא גבולות. אני מוסמך ע"י Wix בקוד (Certifies Velo by Wix) וחבר בצוותי ייעוץ למוצרים השונים ובקהילת הבטא של פיצ'רים שונים.

עבורי תהליך בניית האתר הוא חשיבה קודם כל על מה טוב לעסק ומה נכון עבורו, המוטו שלי הוא שאנחנו בונים את האתר של הלקוח (כי את שלנו כבר בנינו) ולכן האתר צריך להתאים ללקוח ולא לנו או למערכת שעליה נבנה האתר.

ההקשבה לצרכי הלקוח גורמים לכך שהאתר הסופי נותן מענה וכולל בתוכו את צרכי העסק ומקדם את העסק להשיג את היעדים העסקיים שלו.

אני מאמין שאתר אינטרנט עבור עסק צריך לעבוד עבורו, עסק השקיע באתר (גם עם הוא נבנה לבד) ולכן אתר האינטרנט צריך להחזיר ויותר את ההשקעה בו, ולכן תהליך האפיון והגדרת הצרכים חשובה לי ביותר.

לתוך האתרים שאנחנו בונים אני מביא את כל הניסיון העסקי שלי מעולמות תוכן אחרים (מוזמנים להתרשם מאתר בני גלזר ראיה לטווח ארוך) בכדי לתת ללקוחות שלי את הפתרונות הטובים ביותר לעסק שלהם.

בני גלזר מפלצת ראשית
מוסמכי Velo by Wix
wix seo monster - certified wix trainer
WIX MONSTER - WIX PARTNER
wix seo monster - official wix expert
wix seo monster - certified wix webmaster
בניית אתרים בוויקס | Wix Monster

צוות המפלצות שלנו

הרכבנו עבורכם צוות מפלצתי שיאפיין, יכתוב, יבנה, ויקדם אתר מפלצתי ב Wix.

אנחנו מתמחים בבניית אתרים בוויקס וקידום אתרי וויקס.

בניית אתרים בוויקס | Wix Monster
 

מומחי Wixחברת WIX הקימה את קבוצת "מומחי Wix" הידועה בכינוי,

Wix Experts אשר מכילה בתוכה את קבוצת בוני האתרים המובילה בWix. אנחנו גאים להיות חלק מקהילה זאת ולזכות בהכרה ע"י Wix על המקצועיות והניסיון שלנו.

wix seo monster - official wix expert
wix seo monster - certified wix webmaster

 Wix Agency Partnerאנחנו שמחים לבחירתינו להצטרף לתוכנית Wix Agency Partner ולהיות אחד מחברות בניית האתרים בוויקס מהמובילות בעולם.

בנוסף, לאור ניסיונינו וכמות אתרי וויקס שאנו מקימים כל שנה קיבלנו את דירוג חמישה כוכבים בתוכנית השותפים של וויקס (Wix Partner).

wix monster - official wix partner
WIX MONSTER - WIX PARTNER

מוסמכי Velo by Wixלאחר מעבר בחינת הסמכה והגשת פרויקט סיום היינו בין הראשונים בעולם אשר הוסמכנו ע"י Wix כמוסמכי Velo by Wix (ידוע בכינוי Wix Code ולשעבר Corvid).

הסמכה זאת היא אישור נוסף למחויבות שלנו ללמוד להשתפר ולהצטיין בכל אשר אנו עושים. אנחנו שמחים להיות חלק ממובילי החדשנות בעולם בניית אתרים בוויקס.

מוסמכי Velo by Wix

מדריכי Wixהוסמכנו ע"י WIX כמדריכים מורשים להדריך וללמד לעבוד עם Wix ומעבירים מספר קורסים בבנייה בWix בשנה.

כמו כן אנחנו מעניקים הדרכה אישית ללקוחותינו על תפעול האתר והמערכת.

מדריכי Wix במסגרת קורס מקדמי אתרים של מכללת John Bryce ו  Seo Simpleהחל מדצמבר 2018 אנחנו שמחים לקחת חלק בהדרכות Wix במסגרת קורס מקדמי אתרים. במסגרת הקורס מכירים החניכים את מערכת Wix ויכולותיה ומכירים את הדרכים לקידום אתר Wix.

wix seo monster - certified wix trainer
מרצים בקורס מקדמי אתרים מבית SEO SIMPLE
מרצים בקורס מקדמי אתרים מבית JOHN BRYCE
 
 

Wix Marketplace Partnerחברת Wix הקימה את Wix Marketplace במטרה לתת לעסקים את היכולת לבחור בונה אתרים מוסמך מתוך קהילת מקצועני Wix.

כאות הערכה למקצוענות שלנו ולשנים של בניית אתרים בWix זכינו להיכנס ל Wix Marketplace ולהציע את שירותינו לקהל לקוחות מסביב לעולם.

WIX MARKETPLACE