למה כדאי לבנות אתר בWix?

למי כדאי לבנות אתר בוויקס

בשוק קיימים מספר רב של פלטפורומות לבניית אתרים אם זה וויקס, וורדפרס, SITE123 ואחרות ולכל אחת מהן את היתרונות והחסרונות שלה.

אנחנו בחרנו לעבוד ולהתמקצע על וויקס מכמה סיבות:

נוחות

מערכת וויקס קלה מאוד לתפעול ונוחות העבודה בה היא מדהימה. השימוש בטכנולוגיית Drag & Drop מאפשרת כבר במהלך העבודה לראות את התוצאה הסופית, ניתן בקלות לשנות, להוסיף ולהזיז אלמנטים על המסך.

מערכת וויקס מאוד אינטואטיבית ומאגדת את מגוון הפתרונות להם נזקקים במהלך בניית האתר.

ידידותיות

וויקס מאוד ידידותית למתשתמש ומאפשרת לאורך כל התהליך קבלת תמיכה ומענה לסוגיות שונות. העבודה היא מאוד אינטואטיבית ולא מצריכה ידע בכתיבת קוד או הבנה טכנולוגית מעמיקה. אחת השאלות הרבות ששואלים אותנו היא: "אני לא מבין בטכנולוגיה, האם אוכל לעבוד על וויקס?" וכפי שהבנתם, התשובה היא ברורה, לא צריך להות טכנולוג בשביל לעבוד על וויקס

התאמה למובייל

בעידן שמרבית הגלישה באינטרנט נעשית מטלפונים חכמים (מובייל) החשיבות לנראות האתר בניידים חשובה מאוד. כחלק מבניית האתר ניתן לערוך בוויקס את גירסת המובייל של האתר ולתת לה את הניראות המיטבית לתצוגב מטלפונים חכמים. גירסת המובייל של האתר היא חלק מובנה מבניית אתר וויקס. גירסת המובייל כוללת את התכנים מגירסת המחשב של האתר ופרט לשינוי בניראות אין צורך לבצע שינויים בגירסת המובייל של האתר.

מחיר

הקמת אתר על מערכת וויקס היא חינמית. וויקס לא גובה עלויות על השימוש בפלטפורמה לשם בניית האתר ולאורך כל תהליך ההקמה. בעלי אתרים אשר אינם מעוניינים לחברת את האתר לדומיין יכולים להשאיר את האתר בגירסה החינמית שלו ללא כל מגבלה של תקופה.

אמנם הגירסה החינמית מוגבלת במה שניתן לעשות עם האתר (לדוגמא לא ניתן להפעיל חנות ולחבר לסליקה) אך יכולה לשמש כפתרון זמין לעסקים.

תוכניות הפרימיום של וויקס (Wix Premium Plans) מגוונות ומאפשרות למרבית העסקים למצוא את הפתרון המתאים להם ביותר ברמות מחירים סבירות ויחסית דומות לעלויות של מערכות אחרות.

אבטחה

אחת החששות של בעלי אתרים היא אפשרות של פריצה לאתר וגניבה/מחיקה של מידע. אבטחת האתרים היא חלק מובנה מהשירות של וויקס. השירות הוא ללא תוספת מחיר וניתן גם לאתרים החינמיים. אמנם לא אוכל להגיד שוויקס חסינה ב100% מפריצות והתקפות האקרים, אך כן אוכל להגיד שעד היום (טפו, טפו, טפו) לא שמעתי על אתרי וויקס שנפלו ו/או נפרצו.

תמיכה

כלי התמיכה של וויקס הם מעמיקים ומקיפים ומאפשרים מציאת תשובות למרבית השאלות שצצות במהלך העבודה. במקרה ונתקלים בבעיה ניתן לפנות באופנים שונים לתמיכה ולקבל מענה לסוגיות השונות. בנוסף קיימים ברשת מגוון רחב של אתרים המציאים מדריכים לעבודה עם וויקס (אפילו אצלינו באתר תוכלו למצוא מגוון מדריכים לעבודה עם וויקס) ואנחנו גם פעילים בקבוצת פייסבוק מובילה לבוני אתרי בוויקס בה ניתן לשאול שאלות ולהיעזר בניסיונם של רבים וטובים.

עדכונים ושיפורים

וויקס כל הזמן מתעדכנת ומשתפרת. מלבד להוספת אפשריות ופיצ'רים חדשים באופן שוטף וויקס מעדכנת את המערכת ומשפרת אותה כל הזמן. עדכונים אלו הינם שקופים למשתמשים ונעשים מאחרוי הקלעים ללא כל צורך בהתערבות של בעל האתר וללא ידיעתו. כמובן שעדכונים אלו אין להם כל השפעה על תכני האתר והניראות שלהם.

ניתן למצוא ולהירשם לבלוג שלנו ולהנות מעדכון חודשי אותנו אנו מוציאים על מה חדש בוויקס.

קידום אתר וויקס

ניתן לקדם אתרי וויקס בהצלחה במנועי חיפוש. לאורך השנים וויקס הוסיפה וממשיכה להוסיף מגוון רחב של שיפורים ותוספות המאפשרים לבעלי האתר לקדם אותו בגוגל בלי ידע והבנה בקוד או בהגדרות גוגל השונות. הכנת האתר לקידום היא איטואטיבית ומובנית וויקס מציעה מגוון כלים (כגון Wix SEO Wiz). רוצים לדעת מה גוגל חושב על וויקס?